Угода про співробітництво між Торгово-промисловою палатою Італії та Екологічною асоціацією України "ЗеленийСвіт

Угода про співробітництво між Торгово-промисловою палатою Італії та Екологічною асоціацією України

Генеральний секретар Торгово-промислової палати Італії Еміліано Калемма та президент Екологічної асоціації України "Зелений світ" Юрій Самойленко підписали важливу угоду з співпраця, яка заявляє про намір співпрацювати на різних фронтах. Зокрема: обмін інформацією про ситуацію у відповідних країнах сектора, в якому діє; звітування про інвестиційні можливості та нову кооперацію, соціальні та культурні операції; співробітництво у реалізації проектів, спрямованих на розвиток знань галузі.


IАсоціація "Зелений Свiт" була заснована в грудні 1987 року, і вже навесні 88-го року організовує конференцію, щоб визначити, якими будуть принципи діяльності асоціації в найближчі роки, і поставить перед собою мету: залучити громадськість до питань збереження та поваги до навколишнього середовища через ідеї демократії та гуманізму та сприяння праву людей жити у здоровому середовищі. На з'їзді 1989 року Олесь Гончар, відомий академік і письменник, висловив принципи Асоціації перед аудиторією з 600 представників від кожного регіону.

На сьогоднішній день серед членів парламенту є члени парламенту (Верховної Ради), керівники компаній та представники українських громад як у країні, так і за кордоном.
Зі свого боку, Торгово-промислова палата бере участь у цьому році в проекті "Енергія та навколишнє середовище", метою якого є залучення італійських компаній на український ринок шляхом створення галузевого довідника та організації міжнародної конференції. , що відбудеться 11 червня 2019 року з нагоди запланованої на той час бізнес-місії для італійських компаній у Києві.


Тема поваги до навколишнього середовища чудово поєднується з енергетичними потребами України, оскільки країна потребує модернізації виробничих та управлінських структур з метою адаптації до нових європейських стандартів, що передбачають скорочення споживання енергоресурсів в найближчі роки; саме тому італійські компанії охоче надають доступ до своїх навичок, беручи участь у проекті, щоб розпочати продуктивні та змістовні ділові відносини з українськими партнерами.