Made in Italy відправляється на Марс

Made in Italy відправляється на Марс

Бренд “Made in Italy” також технологічний. Все більше визнаних у світі італійських технологій, що сприяють дослідженню планети Марс. Останніми роками в ході різних місій до Червоної планети були надіслані радари, фотокамери з високою роздільною здатністю, телекомунікаційні системи, свердло для пошуків форм життя, до яких тепер варто додати прилади під назвою “навігаційні очі” місії Insight, яка була запущена  кілька днів тому агенцією NASA для вивчення надр Марса.

Під час конвенції “Mars to Earth 2018”, що проводилась в Палаццо Ломбардія в Мілані, експерти заявили: “Для дослідженні Марсу Італія має багато переваг на світовому рівні, які стосуються не лише телекомунікаційної сфери ”. Проте це були не єдині гідні схвалення заяви.

Енріко Фламіні, професор з дослідження сонячної системи в університеті К’єті-Пескара та член Італійського космічного агентства  (Agenzia Spaziale Italiana), сказав: “Єдині два радари на орбіті навколо Марса у місіях Mars Express та Mro ‒  італійські, а також камера з високою роздільною здатністю на апараті Trace Gas Orbiter за програмою ExoMars”.