Ліга Чемпіонів: на українському морозі виграє Шахтар

Рома зазнає поразки з рахунком 1:2 у виїзній грі проти Шахтаря в одній восьмій Ліги Чемпіонів у місті Харків.

Ще до перерви Дженгіз Ундер, гравець Роми, відкриває рахунок у зустрічі. Проте на початку другої половини матчу  Факундо Феррейра, гравець Шахтаря, зрівнює рахунок.

Зустріч стає відразу захоплюючою. На 41-ій хвилині Рома отримує перевагу, м’яч від Джеко потрапляє до Ундера. Нападник Роми ривком обходить Ісмаілі та долає П’ятова делікатним ударом правої, знінюючи результат 0:1.

На початку другої половини матчу Шахтар зрівнює рахунок завдяки Феррейра, якого до того часу не було й видно. Гравці Шахтаря переходять у натиск, проте Марлос, під впливом бразильського воротаря Аллісона з чудовим рефлексом, відбиває.

Рома опиняється в складній ситуації та на 70-ій хвилині рахунок стає 1:2.  Майстерний штрафний удар  Фреда і від поперечини м’яч потрапляє у сітку воріт.

Донецький Шахтар виграє з результатом 2:1 та отримує перевагу над Ромою.