Куди можна звернутися за допомогою у заповненні заяви 1-ПДВ?

При виникненні запитань щодо заповнення заяви за формою № 1-ПДВ, необхідно звернутися до Центру обслуговування платників.

Відповідно до п. 183.1 ст. 183 Податкового кодексу України будь-яка особа, що підлягає обов’язковій реєстрації як платник податку, подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву.

Згідно із п.п. 2.6 п. 2 р. ІІ Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 14.11.2014 № 1130 (далі – Положення № 1130), державні податкові інспекції здійснюють:

- приймання заяв, контроль за повнотою даних щодо відповідності нормативним документам;

- обробку даних заяв та документів щодо реєстрації (у тому числі як суб’єкта спеціального режиму оподаткування), перереєстрації, анулювання реєстрації платників ПДВ, виключення із реєстру суб’єктів спеціального режиму оподаткування;

- реєстрацію (у тому числі як суб’єкта спеціального режиму оподаткування), перереєстрацію, анулювання реєстрації платників ПДВ, виключення із реєстру суб’єктів спеціального режиму оподаткування;

- формування і надання витягів з Реєстру;

- підготовку та обробку документів щодо відміни анулювання реєстрації;

- моніторинг платників ПДВ, включених до Реєстру.

Усі розділи реєстраційної заяви підлягають заповненню (п. 3.5 р. 3 Положення № 1130). Тому при виникненні у особи запитань щодо заповнення певних розділів реєстраційної заяви за формою № 1-ПДВ, пов’язаних із діяльністю виключно такої особи у конкретному випадку, їй необхідно звернутися до Центру обслуговування платників Територіального органу ДФС за своїм місцезнаходженням (місцем проживання).

http://news.dtkt.ua/